Szanowni Państwo,

to, co wyróżnia Bank Spółdzielczy w Nowem n/Wisłą to wartości, na których powstał i cały czas funkcjonuje. Od początku naszej działalności zysk nie był celem samym w sobie – rozwój banku spółdzielczego miał służyć społeczności, której jest częścią. Robimy to nie tylko będąc partnerem lokalnych przedsiębiorców i pomagając mieszkańcom z naszego terenu realizować najróżniejsze plany i marzenia, ale też inwestując w ważne dla nas wszystkich inicjatywy.

Nasze wartości – wzajemność, relacje, dbanie o siebie nawzajem, wsparcie – są uniwersalne i jesteśmy przekonani, że warto je pielęgnować i zwracać na nie uwagę od najmłodszych lat. Aby jak najbardziej zachęcić i zainteresować młodzież tym tematem, przygotowaliśmy grę internetową Tajemnica Miasteczka.

Wraz z rodzeństwem – Bernardem i Rozalią – uczestnicy będą poznawać Miasteczko i odkrywać jego tajemnicę. Zadania, które stawiane są przed graczami w prosty sposób nawiązują do naszych wartości i pokazują dlaczego pomagając sobie wzajemnie, dbając o wspólną przestrzeń i podtrzymując dobre relacje wszyscy zyskujemy. Oczywiście w Miasteczku jest Bank Spółdzielczy z logo naszego zrzeszenia – SGB, który będzie ważnym miejscem w grze…

Serdecznie zapraszamy do odkrywania Miasteczka i jego tajemnicy wraz z bohaterami na stronie www.sgbtajemnicamiasteczka.pl

Na stronę gry może wejść każdy, nie wymaga to logowania.

Od 24 kwietnia będzie tam czekał jej pierwszy rozdział i pierwsze przygody. Kolejne rozdziały pojawią się 15 maja oraz 5 czerwca – czyli wszystko się rozegra do końca roku szkolnego.

To nasze pierwsze spotkanie z Bernardem i Rozalią, ale w planach mamy kolejne przygody i kolejne rozdziały w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że taka forma przekazywania informacji o Banku Spółdzielczym SGB i naszych wartościach będzie dla Państwa i uczniów atrakcyjna.

Zapraszamy do zabawy!

Bank Spółdzielczy w Nowe n/Wisłą