Nowe płatności online Visa Mobile dostępne dla klientów Banku Spółdzielczego w Nowem n/Wisłą!

Bez numeru karty, daty ważności i CVV2. Wpisujesz swój numer telefonu przypisany do karty w Visa Mobile i potwierdzasz płatność w aplikacji.

Co to jest Visa Mobile

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartami Visa w internecie – bezpieczny, innowacyjny i intuicyjny. Kiedy płacisz Visa Mobile, nie musisz podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2. Wystarczy, że na stronie internetowej, na której dokonujesz zakupów, wpiszesz swój numer telefonu przypisany do karty w Visa Mobile i potwierdzisz płatność w aplikacji Visa Mobile.

Gdzie mogę płacić Visa Mobile

Visa Mobile zapłacisz w sklepach internetowych, które udostępniają taką możliwość. Jest ich coraz więcej! Lista wybranych sklepów dostępna jest TUTAJ ▶

Jak aktywować Visa Mobile

  1. Pobierz aplikację Visa Mobile ze sklepu Google Play lub App Store.
  2. Postępuj zgodnie z komunikatami w aplikacji, aby ją aktywować.
  3. Podaj wszystkie wymagane dane karty – to jedyny raz, kiedy musisz to zrobić. Możesz dodać kilka kart do konta Visa Mobile. Jeżeli nie chcesz tego robić teraz, możesz je dodać w każdej chwili w aplikacji Visa Mobile.
  4. Aktywuj kartę w aplikacji kodem SMS, który dostaniesz na numer telefonu powiązany z kartą w banku (UWAGA: może to być inny numer niż ten, który masz przypisany do konta Visa Mobile i który będziesz podawać podczas płatności Visa Mobile).

Jak płacić z Visa Mobile

  1. Na stronie sklepu internetowego zatwierdź swój koszyk i przejdź do płatności.
  2. Wybierz metodę płatności – szukaj logo Visa Mobile.
  3. Na stronie płatności podaj swój numer telefonu, wcześniej dodany do Visa Mobile.
  4. Zatwierdź płatność w aplikacji Visa Mobile. Gotowe!

Po więcej szczegółów zapraszamy na sgb.pl

Zacznij swoją przygodę z Bezcennymi Chwilami już teraz!